Hakkımızda


BG Mühendislik

Firması 2011 yılında Makine Mühendisi Burak ÖZALP ve İnşaat Mühendisi Gökhan TAVUT ‘un ortaklığında sektöre adım atmıştır. Kurulduğu günden itibaren Isıtma-Soğutma,Havalandırma,Yangın-Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz tesisatı alanında hizmet vermektedir. Uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz ayrıca vitrifiye ve armatürler,duş sistemleri,vana,radyatör,ısıtma kazanı ,havalandırma tesisat malzemeleri vb. malzeme temini işini yapmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bu sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Bu ilkelerimiz doğrultusunda Malatya bayiliğini aldığımız Adell Armatürler ve Vana Fab. A.Ş ve Radiatherm Aleminyum Radyatörleri firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

“Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan BG Mühendislik uzun yıllar boyunca sektörde adını koruyacaktır.

“Mühendislik ve Konforun Tek Adresi BG Mühendislik”

Kalite Politikamız
Isıtma-soğutma-havalandırma – yangın – sıhhi tesisat –doğalgaz ve inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayarak kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini daima ön planda tutarak yasal mevzuat ve şartlara uygun imalatı gerçekleştirmek ve en iyi hizmeti vermek şirketimizin politikasıdır.

Misyonumuz

Isıtma-soğutma-havalandırma – yangın – sıhhi tesisat –doğalgaz ve inşaat sektöründe pratik çözümleri ile çalışma hayatını kolaylaştırmak, imalatımızda ve hizmetlerimizde çevreye duyarlı artı değerler sağlayıp en iyi olma farkını yakalamaya çalışmak, hizmet kalitesi ile yaşam kalitesini arttıran tüm imkanları müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı, geleceği hedefleyen şirket politikaları, sürekli değişim ve gelişim üzerine kurulu stratejik planlar ile BG MÜHENDİSLİK  güvenli adımlara ilerlemektedir.